Video Blog Firma Jest Kobietą

Zyskowny, przewidywalny i stabilny finansowo biznes!
 
Sporo już wiesz o zamożnym segmencie z poprzednich video, w głowie kiełkują już może pomysły na produkty i usługi dla niego a to oznacza, że przed Tobą stoi wyzwanie wyceny tychże produktów i usług.  No to przejdźmy do tematu cen 🙂

Zacznijmy od nagrania o 3 najczęściej popełnianych błędach lub tzw. strategiach wyceny, które ciągną firmę na dno!
 
Z poprzedniego nagrania dowiedziałaś się o tym gdzie szukać zamożnych klientów.
 
Czas zatem pociągnąć temat i porozmawiać o tym co przyciąga takiego klienta, co sprawia, że się nami zaczyna interesować a co go zniechęca i na ile Wam to odpowiada, by dodać lub modyfikować swoją komunikację a może nawet i produkty/usługi.
Z nagrania o trendach 2022 wiesz, że ważną rolę w strategiach biznesowych będzie odgrywać zamożny segment klienta.

Zatem z tego nagrania dowiesz się jak ja zaczynałam szukać dobrze płacących klientów. Dodatkowo dzielę się w nim od czego warto zacząć.
Często słyszę, że oni chyba w innej galaktyce są, lub w czarnej dziurze ich szukać trzeba 😃 Spokojnie nie jest aż tak źle, a nawet powiedziałabym, że ich odnajdywanie jest proste trzeba tylko zmienić schematy myślenia 🙂
Tak więc jeśli jesteś zainteresowana targetowaniem takiego segmentu klienta zapraszam do odsłuchania nagrania 🙂
Uwaga – rozróżnijmy – na tym nagraniu będzie o tym gdzie są Ci super klienci i jak zacząć ich szukać, natomiast jak ich przekuć na klientów to inna bajka.
Niecały rok temu prowadziłam liva, na którym opowiadałam, w jakim kierunku pójdzie rynek w/g mnie w 2021 roku i jak w związku z tym warto przekształcić strategię biznesową, na co zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o kanały sprzedaży, segmenty klienta czy rozwój produktów.I cóż mogę powiedzieć – spełniło się – no wróżką jestem 😉
 
Pomyślałam więc, że warto podzielić się z Tobą na co ja będę zwracać uwagę prowadząc biznes w 2022 i  jakie strategie prowadzenie biznesu będą w/g mnie najefektywniejsze jeśli chodzi o biznesy typowo produktowe, typowo usługowe i typowo eksperckie.

To czego nie przewidziałam to wybuch wojny na Ukrainie, ale to sprawia, że rzeczy o których mówię w nagraniu, są jeszcze bardziej aktualne.