Witaj w Podcaście „Firma Jest Kobietą”

Drenowanie firmy VS Biedowanie właściciela biznesu na etapie skalowania firmy

przez Anna Kupisz

Drenowanie firmy VS Biedowanie właściciela biznesu na etapie skalowania firmy

Witaj w drugim odcinku podcastu „Firma jest Kobietą” stworzonym dla kobiet – właścicielek biznesowych, które stoją przed nowymi wyzwaniami w biznesie.

W tym odcinku wbijam kij w mrowisko tym wszystkim właścicielkom biznesowym, które nieświadomie wysysają cały tlen z firmy jakim są pieniądze oraz tym, które są na przeciwległym biegunie, reinwestując wszystkie zarobione pieniądze w biznes nie wypłacając sobie nic lub niemal nic!
Posłuchaj jak tragiczne konsekwencje z sobą niosą obydwie te strategie i jakie rozwiązanie proponuję, byś Ty i firma mogły prosperować!

Dlaczego wciąż żonglujesz pieniędzmi w biznesie?

przez Anna Kupisz

Dlaczego wciąż musisz żonglować pieniędzmi w biznesie?

Witaj w pierwszym odcinku podcastu „Firma jest Kobietą” stworzonym dla kobiet – właścicielek biznesowych, które stoją przed nowymi wyzwaniami w biznesie.

A stają przed nimi, ponieważ ich biznes wszedł na kolejny poziom rozwoju, który wymaga od nich zmiany w podejściu do prowadzenia biznesu, tak by dalszy rozwój nie odbywał się ich kosztem, potrzebują ustabilizować sytuację finansową, na nowo przeliczyć biznes, zanurzyć strategię biznesową w liczbach, by świadomie mogły podejmować decyzję o kształcie nowych produktów i usług oraz dokonywać wybór właściwego segmentu klienta.

Dzięki temu mają finanse na rozwój firmy, zespołu i prawdziwe spełnione życie.

W pierwszym odcinku tego podcastu, zajęłam się problemem „żonglowania pieniędzmi” w biznesie, który z jednej strony odnotowuje dużo większe przychody (obroty) a z drugiej cały czas tych pieniędzy nie starcza na wszystko. Posłuchaj więc skąd ten problem się bierze, jakie są możliwe jego przyczyny i czemu trzeba się zacząć przyglądać w firmie, by ten problem rozwiązać.

Umów się na 60-minutową rozmowę ze mną, abym mogła:

– Przeanalizować twoją sytuację biznesową,

– Pokazać, jakie kroki trzeba podjąć, byś mogła osiągnąć swoje cele biznesowe

– Udzielić wskazówek, jak je wdrażać w twoim biznesie

– Sprawdzić czy i jak mogę Ci pomóc ustabilizować biznes, zwiększyć jego zyskowność oraz przewidywalność byś osiągnęła swoje cele szybciej i swobodniej