II Magazyn

Firma Jest Kobietą

Tym razem nurkujemy w temat klienta. Skoro od cały czas mówię o konieczności przeliczania cen i całego biznesu na nowo, to chciałabym też dać Ci narzędzia pomagające pozyskać takiego klienta, który nowym cenom i nowym warunkom, w jakich przyszło działać twojej firmie, sprosta.

Jak segmentacja klienta przekłada się na wzrost sprzedaży?

Najpierw wrócimy do absolutnych podstaw, bo bez nich do przodu ani rusz, zatem na początek przypomnijmy nagranie mojego webinaru sprzed kilku lat o tym jak dobrze zrobiona segmentacja klienta przekłada się na wzrost sprzedaży.

Jeśli już obejrzałaś webinar to warto byś przeczytała materiał edukacyjny (instruktaż) jak porządnie zrobić tą segmentację klienta, która ma Ci pomóc w sprzedaży 🙂

Segmentacja w akcji 🙂

Zanim zaczniesz cały proces zobacz mnie w akcji 😉 lub też inaczej – warto byś zobaczyła ten proces w akcji, dlatego obejrzyj nagranie „Segmentacja na telefon” zobaczysz jak ja ją przeprowadzałam i nadal jeśli trzeba to przeprowadzam z klientami. 

Hasło do nagrania: warsztat

To jeszcze kilka kropek nad i :). Chodzi nam przecież o to byś była w stanie znaleźć segment klienta gotowy zapłacić za twoje usługi i produkty – obejrzyj zatem to nagranie z 2020 roku ze słonecznej Krety, gdzie opowiadam o tym jakie segmenty klienta kupują droższe usługi i produkty.

Z tego nagrania dowiesz się jak ja zaczynałam szukać dobrze płacących klientów. Dodatkowo dzielę się w nim od czego warto zacząć.

Czas zatem pociągnąć temat i porozmawiać o tym co przyciąga takiego klienta, co sprawia, że się nami zaczyna interesować a co go zniechęca i na ile Wam to odpowiada, by dodać lub modyfikować swoją komunikację a może nawet i produkty/usługi.

Konsultacja?

Umów się na 60-minutową rozmowę ze mną, abym mogła:

– Przeanalizować twoją sytuację biznesową,

– Pokazać, jakie kroki trzeba podjąć, byś mogła osiągnąć swoje cele biznesowe

– Udzielić wskazówek, jak je wdrażać w twoim biznesie

– Sprawdzić czy i jak mogę Ci pomóc ustabilizować biznes, zwiększyć jego zyskowność oraz przewidywalność byś osiągnęła swoje cele szybciej i swobodniej

A może chcesz zajrzeć do strefy wiedzy i poczytać na inne tematy, które mogą się przydać w budowaniu biznesu z sukcesem?

Czy samo podniesienie cen wystarczy, by zarabiać więcej?

Czy samo podniesienie cen starczy by zarabiać więcej? Ach, jakże chciałabym Ci napisać, że tak, że to jedyna rzecz jaką potrzebujesz zrobić. Naprawdę bardzo bym chciała, by prawidłowe policzenie cen i wprowadzenie zmian w cenniku oznacza zakończoną pracę. Gdyby tylko...

Gdy nie podnosisz ceny z obawy przed utratą klientów

Gdy nie podnosisz cen z obawy o utratę klientów… Od czego zaczynamy? Przeliczyłaś już swój biznes od strony kosztowej oraz wartości jaką twoje produkty i usługi dają klientowi? Widzisz, że powinnaś podnieść ceny by móc przestać się szarpać, a biorąc pod uwagę ile...

A może jeszcze chcesz posłuchać podcastu lub zerknąć na video bloga?