ANNA KUPISZ

Kobieta biznesu, budująca od 10 lat z sukcesem własne firmy w sektorze edukacyjnym, IT. Jest związana również z branżą beauty i nieruchomości.

Jest Prezesem Zarządu brytyjskiej spółki Softway LTD, Prezesem Zarządu Fundacji z Inicjatywą, Prezesem Zarządu Softway Polska sp. z o.o., ekonomistą, psychologiem, negocjatorem, audytorem.

Jako Strateg Biznesowo-Finansowy oraz Mentor pracuje z przedsiębiorczymi kobietami nad poprawieniem dochodowości ich biznesów.

Wierzy, że zakładamy i prowadzimy własne firmy nie po to, żeby walczyć o przetrwanie, ale po to, żeby móc żyć naprawdę, spełniać swoje misje życiowe i marzenia.

Ania umożliwia kobietom gigantyczną zmianę w sposobie postrzegania, podejścia oraz prowadzenia ich biznesu.

Wierzy, że:

– pomagając im przeliczyć zarówno ich biznes, jak i prywatne budżety,

– ustanawiając z nimi rzeczywiste ceny,

– przekształcając produkty,

– i budując proste efektywne strategie pozyskiwania klientów,

Kobiety biznesu będą w stanie zacząć zarabiać takie pieniądze, aby mogły realizować ich własne misje i style życia, oraz wchodzić na wysokie 6 a nawet 7 cyfrowe dochody.

W każdym swoim projekcie, w każdej budowanej firmie, łączy wykształcenie ekonomiczne, biznesowe z psychologicznym.

Jest autorką książek biznesowych: „Własna firma dla Pań, krótki kurs biznesu dla każdej z nas”, „Moja Pasja Moją Firmą – czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”, „Silna Przedsiębiorcza Kobieta za sterami firmy i własnego życia”

Ania jest również gościem audycji radiowych, programów telewizji internetowej, licznych wywiadów oraz podcastów w tym: „Positivmind”, „Business Rider”, „Siła zmian”, „Kurs na pasję”, „Babskie tabu”, „Ty i biznes”, „Kobieta Managerem”, „Women of Contribution – Inspiring conversations with Kezia Luckett”, czy „The Legacy Creation Series”.

Jest autorką wielu artykułów w licznych magazynach od TKM, Business Woman & Life, Liderka.pl, aż po artykuły publikowane na kanadyjskim portalu Panorama Montreal gdzie prowadzi sekcję Biznes.

Jej doświadczenie oraz prosty sposób tłumaczenia i przekazywania mechanizmów rządzących współczesnym biznesem sprawił, że jest zapraszana jako prelegentka konferencji organizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jest Mentorką oraz wykładowcą w Szkole Liderek, w Latającej Szkole Biznesu Agaty Dutkowskiej, Wykładowcą Studiów Podyplomowych w Collegium Civitas. Prowadziła warsztaty w Grupie Trop oraz współpracowała z zarządami oraz top managementem m.in. takich firm jak IT Connect sp. z.o.o, Hays Poland sp z o.o., Emperia holding, Stokrotka sp zo.o. czy ZWiK Sp. z o.o.

Jest częścią światowej inicjatywy „Women of Contribution” założonej przez Kezię Luckett, w ramach której nie tylko współpracuje z jej założycielką oraz społecznością jako mentor biznesowy lecz również została zaproszona do współtworzenia 3 edycji książki biznesowej serii „Pay it forward – notes to my younger self”

Prowadzi webinary, szkolenia oraz mentoruje przedsiębiorcom z sektora MSP z różnych krajów świata.

Zapytana: „Kiedy ty tego dokonałaś?” odpowiada ze śmiechem: – „w tzw. Między czasie!”

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ